Mängulised Laste Surfilaagrid

Osale

Mängulised Laste Surfilaagrid.“SURFIÕPE LÄBI MÄNGU”

Vanusele 6-10 eluaastat.

11-14 juuni 2018 ( soodushind 115 eur )

09-12 juuli 2018, tavahind 130 eur.

06-09 august 2018, tavahind 130 eur.

27-30 august 2018, tavahind 130 eur.

Laagri tavahind 130 eur.

Neli põnevat temaatilist laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna, kus lastel on lihtne omandada eluliselt vajalikke teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega. Lisaks põnevatele teemapäevadele õpivad lapsed laagris nelja peamist surfiliiki – lainesurf, purjelaud, aerusurf ning teevad tutvust ka lohesurfiga.

Ootame Surfilaagrisse kõik aktiivsed ja surfihuvilisi lapsi nii poisse kui tüdrukuid vanuses 6-10 eluaastat. Eelnev surfikogemus ei ole vajalik. Ujumisoskus pole nõutav kuid tähtis on, et laps ei kardaks vett.

Laagri maksumus sisaldab nelja päeva jooksul erinevaid temaatilisi tegevusi ja surfiõpet. Hind sisaldab surfi -ja õppevarustust, lõunasööki ning õhtuoodet. Igale lapsele on Fansurf Surfikooli poolt kalipso ning päästevest.

Surfilaagri tegevused toimuvad Kakumäe rannas.

Päevakava:

Esimene päev: Kariibimere Piraadid ja Merineitsid, alateema Aarete Jaht. Sellel päeval otsime aardeid ja ehitame piraadilaeva. Õpime purjekate ja laevade ehitust ning ehitame ise väikseid paate. Surfikoolitus rannas ja surfitegevused vees. Lisaks palju muid põnevaid teemasid ja hulgaliselt aardeid.

Teine päev: Väike Prints ja Alice Imedemaal, alateema Reis Ümber Maailma. Sellel päeval õpime tundma maakera, leiame üles erinevad mandrid ja ookeanid ning selgitame välja maailma parimad surfikohad.  Surfikoolitus rannas ja surfitegevused vees. Lisaks palju muid põnevaid teemasi ja sportmänge.

Kolmas päev: Robinson Crusoe ja alateema on Elu Üksikul Saarel. Selle päeva pühendame ohutusele, selgitame välja kuidas üksikul saarel või metsa eksinuna ellu jääda ja kodutee leida. Uurime kuidas töötab vetelpääste, õpime mere ning rannaohutust. Surfikoolitus rannas ja surfitegevused vees. Lisaks palju muid põnevaid teemasi ja sportmänge.

Neljas päev: Surfi Pingviinid ja alateemaks on surfipidu Hawaiil. Sellel päeval toimub suur laagrilõpu pidu Hawaii stiilis. Õpime selgeks mõned hawaii surfitantsud ja korraldame ühe vägeva surfipeo rannas.  Surfikoolitus rannas ja surfitegevused vees. Lisaks palju muid põnevaid teemasi ja sportmänge.

Laagripäeva ajakava:

 • 09:00-9:30 kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
 • 09:30-10:00 Rivistus ja hommikuvõimlemine
 • 10:00-10:30 Teemapäeva sisseelamine ja dekoreerimine
 • 10:30-12:30 surfitegevused (grupp 1 ja 2), seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad jne.
 • 12:30-13:30 lõunasöök, puhkus ja vaba aeg.
 • 13:30-16:00 surfitegevused (grupp 3 ja 4), seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad jne.
 • 16:00-16:30 õhtuoode,vaba aeg
 • 16:30-17:00 laagripäeva lõpetamine ja kojuminek.

NB! Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikuoludele!

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Mõned surfilaagri reeglid.

 • Palume, et lapsel oleks igal laagripäeval kaasas sportlikud riided vastavalt ilmale, mis võivad olla muutlikud. Lapse riided peavad olema sellised, et ta ei külmetaks (tuul, vihm) ja ei kuumeneks üle (päike). Kindlasti peab igal lapsel olema kaasas müts, päikesekreem, ujumisriided ja rätik enda kuivatamiseks.
 • Palume kinni pidada laagrisse saabumise ja lahkumise kellaaegadest. Kõigil laagripäevadel palume lastel hommikul kohal olla hiljemalt 9:30 ning lapsele järgi tulla vahemikus kell 16.30-17.00.
 • Palume selgitada lapsele, et ilma treenereid teavitamata ei tohi kuhugile “jalutama” minna, samuti laagripäeva lõpus palume meid teavitada kui lahkutakse.
 • Enne laagri algust edastame kõigile laagrisse registreerunutele teavituskirja koos täpsustavate surfilaagri juhistega.

Tingimused:

 • Laagrisse registreerumisel palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.
 • Laagrisse registreerumisel edastame teile arve, mis tuleb tasuda 3 päeva jooksul. Tasutud arve tagab koha surfilaagris.
 • Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Surfilaagri kohtade arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Info ja registreerumine: info@kitesurf.ee